Rytoj įvyksiantis LINAVOS kongresas ypatingas, nes jame paaiškės keli svarbūs dalykai: ar asociacija valdoma demokratiškai ir skaidriai.

Tuo metu, kai bus svarstomi klausimai dėl įstatų pakeitimo ir prezidento Erlando Mikėno atstatydinimo, prezidiumo nariai nežiūrės asociacijos nariams į akis. Gruodžio 5 d. prezidiumas pritarė generalinio sekretoriaus Mečislavo Atroškevičiaus siūlymui ir priėmė sprendimą: – prezidiumo nariai sėdės ne prie stalo ant pakylos, kaip yra įprasta, priešais visus, bet salėje, greičiausiai pirmose eilėse, atsukę vežėjams nugaras.

Vargu ar galima tikėtis demokratiškos, savitarpio pagarba ir supratimu grįstos atmosferos asociacijoje, kai į prezidiumą deleguoti nariai vengia akių kontakto su tais, kurie juos išrinko. Toks prezidiumo sprendimas priimtas 5 narių, inicijavusių apkaltą prezidentui ir R. Vosyliaus balsais.

Klausimas dėl prezidento atšaukimo suformuluotas taip, kad tie, kurie palaiko E. Mikėną, atsakytų NE. Galbūt tai dar vienas bandymas suklaidinti balsuojančius.

Balsavimo biuletenis čia

Taigi, tam, kad prezidentas E.Mikėnas liktų poste, turi būti įrašytas žodis – NE. Tai reiškia, kad taip balsavęs narys nesutinka atšaukti prezidentą.