Mieli Lietuvos vežėjai,

Mes esame susibūrę į „Linavos” asociaciją, į kurios vadovybę deleguojame iš savo tarpo išrinkę patikimus ir garbingus žmones. Ne tik išrenkame, bet ir tikime, kad jie elgsis garbingai.

Deja, bet ne visi išlaiko egzaminą valdžia ir varinėmis triūbomis. Kai kurie, patekę į vadovaujančias pozicijas, užmiršta, kas ir ko juos ten pasiuntė, asociacijos prezidiume ima tvarkytis taip, kaip naudinga jiems patiems, o ne mums, vežėjams. Ypač, kai reikia tvarkyti ir skirstyti mūsų visų suneštas lėšas.

Kad LINAVA veiktų demokratiškai, kad būtų atstovaujami ir ginami vežėjų verslo interesai, o lėšos valdomos racionaliai ir skaidriai, turime būti budrūs, akylai stebėti procesus, matyti pažeidimus ir apie juos kalbėti.  Tik taip ateityje, rinkdami ir balsuodami už kandidatus į vadovaujančius postus  galėsime spręsti vadovaudamiesi ne nuojautomis ir nuogirdomis, bet tikromis žiniomis apie tuos žmones, kuriems išreikšime pasitikėjimą.

Nuo šiol dalinsimės žiniomis, kurių nerasite oficialiame asociacijos tinklalapyje, nes tiems, kas jį administruoja, tai yra nepatogi tiesa. Tačiau šios žinios privalo Jus pasiekti, nes Jūs esate asociacija, o ne grupė savivaliaujančių draugų.