Vakar vykusiame eoliniame prezidiumo posėdyje turėjo būti svarstoma Kauno regiono vežėjų paraiška sušaukti rinkiminį regiono atstovų susirinkimą ir išrinkti du narius į prezidiumą.

Posėdyje dalyvavusių V.Bučinsko, A.Telmento, O.Tarasovo R.Martinavičiaus, B.Geležiuno  ir R.Vosyliausbalsų persvara pasiūlymas svarstyti Kauno regiono vežėjų paraišką pirmu klausimu buvo atmestas, o nukėlus į pabaigą tam pritrūko laiko. Įjungus formalų balsavimo mechanizmą  teisėti vežėjų reikalavimai ir asociacijos įstatai atsidūrė po apsimestinės demokratijos buldozerio ratais.

Dėl Kauno delegato į prezidiumą – Mindaugo Račkausko vyksta teisminiai ginčai tarp UAB „Mečys“, UAB „Jotvainis“ ir atsakovo – Linavos. Romas Vosylius, UAB „Josvainis” vadovas ir LINAVOS generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius, UAB „Mečys” vadovas prieš M.Račkausko narystę prezidiume kovojo dviem frontais: padavė asociaciją į teismą ir inicijavo prezidiumo sprendimą šių metų rugpjūčio 22 nutraukti su juo prezidiumo veiklos sutartį, nors pagal įstatus prezidiumui nesuteikta teisė nutraukti sutarties su regiono deleguotu atstovu. Lietuvos Kauno regiono vežėjai šį kartą kreipėsi į prezidiumą norėdami nutraukti teisminius ginčus. Pagal asociacijos įstatus, prezidiumas privalo tokį prašymą įtraukti į artimiausią darbotvarkę, svarstyti ir sprendimą dėl susirinkimo sušaukimo priimti per 10 dienų po jos užregistravimo.  Paraišką pasirašė 54 Kauno regiono vežėjai. Posėdį stebėti buvo pakviesti teismo antstoliai, kurie tuščiai sugaišo visą dieną, bet asociacija už darbą jiems privalės sumokėti. Taigi toliau švaistomi mūsų pinigai.

Į darbotvarkės pabaigą nugrūstas klausimas net nebuvo svarstomas, nes jo nesvarstymu nesuinteresuoti prezidiumo nariai pavargo ir, suvaidinę demokratijos spektaklį, išsiskirstė.  Taigi dar kartą pamatėme, kad jie veikia ne vežėjų interesų labui.