Lakričio6 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) organizuoja „Metų ekonomikos forumą”, kurio tema aktuali visoms įmonėms – Lietuvos spartesnio technologinio vystymosi, darbo jėgos įgūdžių klausimai,  produktyvumo skatinimas,  mokslo aktualumas ir pritaikomumas bei verslo ir mokslo bendradarbiavimas, europinių lėšų panaudojimas.

 

„Kviečiu visus vežėjus skirti laiko šiam renginiui ir aktyviai dalyvauti, nes tai yra ta vieta, kur galime garsiai išsakyti savo lūkesčius ir reikalauti palankesnių sąlygų savo verslams. Ir ne tik išsakyti, bet ir būti išgirsti”, – sakė LINAVOS prezidentas Erlandas Mikėnas.  Registracija čia

LPK prezidentas Robertas Dargis forumo išvakarėse išplatino kreipimąsi į verslo visuomenę, apgailestaudamas dėl pastaruoju metu pastebimo verslininkų pasyvumo ir ragindamas aktyviai dalyvauti sprendžiant visam verslui aktualius klausimus.

„Dabar, kai dėl  įtakos valstybėje kovojančios politikų grupės nevengia pasinaudoti negatyviomis visuomenės nuotaikomis verslo atžvilgiu, o viešai eskaluojami konfliktai tik didina visuomenės ir verslo priešpriešą, verslas kaip niekada turi būti aktyvus ir vieningas. Pasyvumas informacinėje erdvėje, fragmentuota organizacijų veikla, verslo įmonių individualus veikimas  –  tai yra tos klaidos, kurios mums visiems stiprybės neprideda. Aš suprantu, kad kiekvienas iš jūsų esate be galo užimti, sprendžiant savo verslo problemas, sprendžiant jūsų atstovaujamų asociacijų klausimus, bet tik veikdami kartu ir skirdami tam šiek tiek laiko, galėsime spręsti svarbiausius ir esminius klausimus. Nėra stebuklingos piliulės ar recepto, kuris be mūsų pačių pastangų ir darbo, padėtų mums visiems spręst problemas ir judėti į priekį. LPK padarė milžinišką darbą, prisikviesdama į forumą tikrai naudingus ir įdomius pranešėjus”, –  sakoma Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento kreipimesi.

„Pritardamas jo pozicijai, kviečiu kiekvieną LINAVOS narį asmeniškai dalyvauti forume. Mes kiekvienas turime minčių ir idėjų, ką  reikėtų  daryti, kad verslo sąlygos Lietuvoje taptų palankesnės, tačiau turime žinoti, kad niekas kitas to už mus nepadarys”, –  sakė E.Mikėnas.