„Vežėjų parašus už tai, kad Kongrese būtų iškeltas klausimas dėl dabartinio prezidento E.Mikėno nušalinimo renka tie, kas nori užimti jo vietą” – situaciją įvertino asociacijos narys Teisutis Matulevičius iš Klaipėdos. Parašą, kuris, anot jo, buvo išgautas iš samdomodarbuotojo, jis atšaukė. 

Lapkrišio 6d. asociacijos teisininko pateiktoje ataskaitoje pažymima, kad negaliojančiais pripažinus 7  parašus,iniciatyvą palaiko 135 vežėjai iš 625 tikrųjų narių. Tam, kad klausimas būtų svarstomas, pagal įstatus, pakanka 125. 

Pasirašę vežėjai teigia, kad jie nepatenkinti prezidento darbu ir  atsižvelgia į tai, kad prezidentu nepasitiki dauguma prezidiumo narių.  Daugiau argumentų nepateikta.  Kas ragino vežėjus pasirašyti ir kokiais argumentais motyvavo, kad jie tai padarytų?

„Už mano įmonę, UAB „Pamario dvaras”, pasirašė samdomas darbuotojas. Jį pasikvietė vaikystės draugas, vienos stambios vežimų kompanijois akcininkas (redakcijai pavadinimai ir vardai žinomi). Pasikalbėjo apie šį bei tą, prisiminė senus laikus. Vėliau paprašė: „Žinai, mes čia biški parašus renkam. Gal gali pasirašyti?”. Užbūrė! Mano darbuotojas, neįsigilinęs, pasirašė. Vėliau, kai parašą atšaukėm, sulaukėm pikto skambučio”, – pasakojo Teisutis Matulevičius.

Paklaustas, kodėl atšaukė parašą, jis išdėstė savo poziciją. „Medį pažinsi iš jo vaisių. E.Mikėnas asociacijai yra nuveikęs esminių darbų. Jis sugrąžino į LINAVĄ lėšas, sutvarkė finansus, įvedė demokratinę tvarką, užmezgė kontaktą su eiliniais vežėjais, ko iki tol niekada nebuvo, inicijavo savos draudimo kompanijos įkūrimą. Atsirado ponų, kuriems parūpo jo vieta. Jiems nebeužtenka būti vadovais savo įmonėse, reikia  svarbių postų šalies mastu, garbės.  Bet kur jų medžio vaisiai, ką jie gero padarė vežėjams?” – retoriškai klausė T.Matulevičius.

Kiek tokių, kurie nelabai suprato, ką ir kodėl pasirašo?Pagal asociacijos įstatus, penktadalio narių  prašymu klausimas yra įtrauktas į artimiausio kongreso darbotvarkę.  

O ką Jūs apie tai manote?

 P.S. Informuojame, kad vakar Jus pasiekusi žinia nėra siųsta iš mūsų portalo, taigi yra netikra žinia ir jos mūsų portale, kaip matote, nėra.